Kvests un citi piedzīvojumi bibliotēkā

15. martā RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā notika jautrs pavasara brīvlaika pasākums. Sākās viss ar konkursu „Es esmu leģenda!”. Katrs dalībnieks varēja izdomāt kādu neparastu tēlu un uz laiku iejusties tajā. Tā mūsu bibliotēkā uzradās meitene ar 14 pirkstiem kreisajā kājā, Princese-ezis, Šerloks Poters, ēdelīgā bizneslēdija u.c. Tad pēkšņi un pilnīgi nejauši atradām vēstuli ar piedāvājumu sameklēt sev dāvanu. Kurš gan atteiksies! Viegli negāja: bija jāsameklē baltais zirgs, jāpiedalās neparastā makšķerēšanā, jāatšifrē graudu un sēkliņu vēstījums, jāzvana pa noslēpumaino telefona numuru, jāatrod vienīgā īstā atslēga no vienīgajām pareizajām durvīm… bet mums izdevās! Aizraujošam kvestam sekoja bērnu pašizdomāto spēļu konkurss ar skriešanu-ķeršanu-tveršanu un Xbox danču turnīrs.

Vai bibliotēka ir klusa vieta? Tikai ne skolēnu brīvlaikā!