Māja, kurā dzīvo grāmatas

Marta sākumā mazākie pirmsskolas vecuma bērni ieradās ekskursijā uz RCB filiālbibliotēku “Rēzna”, lai iepazītos ar māju, kurā ir daudz grāmatu. Izstaigājot bibliotēku krustām šķērsām, bērni bija izbrīnīti, cik bibliotēkā to daudz. Kad visi devās uz bērnu literatūras nodaļu, tika apskatītas daudz dažādas grāmatas. Pēc kāda bērna čaklajiem pirkstiņiem pēkšņi izaudzis “džungļu koks” un izšķirstīts jaunākais bērnu žurnāls. Skolotājas bija patīkami pārsteigtas par bērnu milzīgo interesi, klusi pētot grāmatas. Bet pienāca laiks, kad mazuļiem bija jādodas atpakaļ uz bērnudārzu, jo visus gaidīja siltās pusdienas. Bērniem tik ļoti negribējās iet prom. Bibliotekāre iedeva skolotājai galvojumus, lai informētu bērnu vecākus par tuvumā esošo bibliotēku. Tagad gaidām jaunus bibliotēkas apmeklētājus.