Planētas ūdeņi – zilā pērle

Marta mēnesī mazākie un lielākie lasītāji aktīvi iesaistījās dažādos uzdevumos un aktivitātēs. Bērni iepazinās ar pārsteidzoši skaisto zemūdens pasauli, ko ne jau tāpat vien dēvējam par zilo pērli. Uzliekot 3D brilles, ikviens varēja „ienirt” izstādē apskatāmajās grāmatās, kurās ir attēloti pasaules visdziļākie ūdeņi.

Noskaidrojām, kas ir zilā pērle. Bet vai kāds zina, kas ir Latvijas zilais zelts? Ja būsiet pareizi sapratuši, tad tie ir tie paši ūdeņi, tikai tepat pie mums- Latvijā.

Ne katrs  iemēģinājis roku, lai būtu makšķernieks, bet pie mums bija tā vienreizējā  iespēja kaut pirmo reizi paņemt rokās makšķeri un izvilkt savu lomu –„noķert pa kādai zivij mīklas kažociņā” – mini un atmini, uzmini nu!

„Zvejojām” arī jautājumus, mēģinot atbildes rast ieteiktajās grāmatās un grāmatplauktos. Un ne to vien … Bet, kas gan būtu prāta asināšana, ja izpaliktu radošās aktivitātes? Kurš  lietpratību apguvis „makšķerēšanā”, noteikti  ir ietrenējis roku zīmēšanā. Un tā tapa ūdens tematikai veltīta bērnu darbu izstāde.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *