Burtiņu jautrais ceļojums

Zelta rudens dāvā savas pēdējās saulainās, zeltīto krāsu pielietās dienas.  Lieli un  mazi steidz izbaudīt un izsmaržot rudens dāsnumu gan pilsētas parkos, gan lauku pļavās un ielejās. Visi – tikai ne burtiņi, kuri dzīvo grāmatiņās. Pūcītes – Gudrītes čaklie lasītāji no pilsētas sākumskolas un viņu sporta skolotājs Artūrs ar Rudens fejas palīdzību nolēma labot šo netaisnību un rast iespēju arī burtiņiem iziet parkā un ieelpot šo īpašo rudens smaržu. Kopā ar Rudens feju tika radīts brīnums – burtiņi devās savā jautrajā ceļojumā pretī zelta rudenim! Jautri bija visiem, jo burtiņi kāpa kokos, slēpās zelta lapās, un skolēniem kopā ar Rudens feju tie bija jāmeklē. Tas bija īsts piedzīvojums! Burtiņi bija piepildījuši savu lielāko vēlēšanos – jautrais ceļojums bija izdevies brīnišķīgs, un ar mazo lasītāju, skolotāja Artūru un Rudens fejas palīdzību tie atgriezās bibliotēkas grāmatiņās.

Ienākot bibliotēkā, lasītājiem tagad šķiet, ka visi burtiņi grāmatiņās smaida, sakot paldies par jautro ceļojumu!