Katram sava vasara!

Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā (Brīvības ielā 49/53, tel. 67037130) pēc vasaras brīvlaika darbu atsāka bilingvālais klubiņš ”Kopā”.
28.septembrī noritēja šī mācību gada pirmā nodarbība “Atmiņas par vasaru”. Pēc tradīcijas bērniem un viņu vecākiem sagatavojām pārsteigumu- pie mums viesojās rakstnieks Vladimirs Novikovs. Skanīgi un jautri dalījāmies iespaidos par silto un raibo vasaru. Bērni bija atnesuši vasaras suvenīrus: gliemežvākus, herbāriju, lukturīti, kulonu un citus ļoti vērtīgus priekšmetus. Lai iepazīstinātu mūs ar vasaras notikumiem, cienījamais rakstnieks pastāstīja par savu jauno grāmatu ”Mārtiņa dienas un nedienas’’ (jau pieejama bibliotēkā!) un, kā vienmēr, atraktīvi kopā ar bērniem izspēlēja dzejoļus un pasakas par vasaru.
Nākamā nodarbība ”Krāsu pikniks’’- 12. oktobrī, šoreiz bērnus sagaidīs māksliniece.