Pasakas ģimenei

Vai tev patīk lasīt pasakas, un vai tu pazīsti Inesi Valteri? Viņa ir brīnišķīgās bērnu grāmatas “Pasakas ģimenei” autore.

Inese septembrī viesojās Saulaino dienu bibliotēkā, stāstot mazajiem lasītājiem par grāmatas izgatavošanu, sākot no pasaku radīšanas līdz gatavai bilžu grāmatai ar zelta burtiem uz vāka. Šis process ir ļoti interesants, un aizraujošu to padara autores atraktīvais stāstījums. Mums visiem kopā ir iespēja noklausīties vienu no grāmatas pasakām “Trīs dažādi draugi” un kļūt par jauna “garšīga” stāsta līdzautoriem, kura galvenais varonis ir Rūķis Ķūķis. Kad rūķis ir aizceļojis uz dažādām pasaules vietām, nogaršojis daudz dažādu neredzētu ogu un augļu, piedzīvojis daudz brīnumainu pārvērtību, viņš vēlas, lai bērni to uzzīmē. Meitenēm un zēniem uzreiz ir skaidrs, kāds izskatās Rūķis Ķūķis – viņam ir koša, svītraina cepure, lielas izteiksmīgas acis un pilnas rokas saldumu. Inese vēl ierāda, kā bērni, aizejot ar savu zīmējumu uz palātu, var turpināt spēlēties. Esot kopā ar Inesi, iztēles pasaulei nav robežu, un mēs tajā sajutāmies tik labi! Gan bērni, gan pieaugušie savas iztēles radītajā pasakā jūtas mīlēti, priecīgi un laimīgi, šīm pasakām vienmēr ir laimīgas beigas.

Sirsnīgs paldies Inesei par dāvanu – skaisto un vērtīgo grāmatu “Pasakas ģimenei”, kuru ilustrējusi māksliniece Gunta Zaļaiskalna! Tagad arī Bērnu slimnīcas pacientiem būs iespēja lasīt pasakas ģimenei un veseļoties!

   

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *