Rotaļlietu stāsti

Ja tu lasīji grāmatu sēriju “Rotaļlietu stāsts” vai skatījies tādas multfilmas, tu noteikti zini, par ko sapņo katra rotaļlieta. Protams, grib piederēt bērnam, kurš ar viņu spēlēsies, kļūt kādam par vismīļāko rotaļlietu. Grāmatā un multfilmā “Rotaļlietu stāsts 4” parādās jauns varonis – Dakšiņš – meitenītes mīļākā rotaļlieta, uztaisīta pašas rokām.

25. oktobrī RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkas pasākuma “Manas rotaļlietas stāsts” mazie apmeklētāji uztaisīja katrs sev tieši tādu Dakšiņu, kā grāmatā. Visi atnesa uz pasākumu arī savu mīļāko rotaļlietu un izstāstīja tās stāstu. Arī visas spēles un konkursi šoreiz bija saistīti ar rotaļlietām.

Nāc uz bibliotēku: te arī dzīvo rotaļlietas, kuras grib, lai ar tām spēlētos. Un grāmatas, kuras grib, lai tās lasītu!