Zelta rudens – iekšā, ārā!

Kas tur čaukst? Kas tur smej un tik jautri dzied un rej? Un kur tas notiek? Protams, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Pūce”, jo Pūcīte – Gudrīte atkal uzņem ciemos draugus – gan divkājainus, gan četrkājainus. Čaukstot daudzkrāsainajām zelta rudens lapām, ar dziesmām un dejām tiek sagaidīta Rudens feja, bet vislielāko prieku Pūcītes draugiem sagādā tikšanās ar Darko un Leksusu. Jūs jautāsiet – kas tie tādi? Tie ir Pūcītes – Gudrītes jaunie četrkājainie  draugi – Valsts policijas dienesta suņi, kuri kopā ar saviem skolotājiem Uģi un Jāni demonstrēja savas prasmes dažādu priekšmetu meklēšanā, noziedznieku aizturēšanā, tātad viņi ir pilnvērtīgi un neaizvietojami policijas darbinieku čaklie palīgi kārtības uzturēšanā mūsu valstī. Par brīnišķīgo demonstrējumu Darko un Leksuss tika apbalvoti ar Pūcītes – Gudrītes Goda medaļu un garšīgiem kārumiņiem.

Zelta rudens – iekšā, ārā! Nesēdi uz dīvāna, neskaties tik daudz datora ekrānā – ej ārā un čaukstini zelta lapas, atnāc uz bibliotēku un satiec jaunus draugus!