“Kāpēcīšu skolas” tradīcija Imantā

Tāpat kā katru rudenī, arī šogad sadarbībā ar tuvējām pirmsskolas izglītības iestādēm – Rīgas PII “Margrietiņa”, “Kamenīte” un Rīgas 46.PII, RCB Imantas filiālbibliotēkā tematiskas nodarbības apmeklē pirmsskolas audzēkņu grupas. Pirmā nodarbība oktobrī bija iepazīšanās ar bibliotēku un tās kārtību, iespējām, ko bibliotēka piedāvā bērniem un viņu vacākiem. Apskatot Bērnu nodaļu, mazie apmeklētāji priecājās par krāsainajām un interesantajām grāmatām.

Līdz šim “Kāpēcīšu skolas” nodarbības apmeklēja piecus un sešus gadus veci bērni, taču šogad nodarbībās piedalās arī PII “Margrietiņa” trīs gadus vecu bērnu grupa, kuriem vajadzīga mazliet citāda pieeja.

Sagaidot Latvijas valsts 101.dzimšanas dienu, “Kāpēcīši” bibliotēkā iepazinās ar Latvijas dabas un valsts simboliem, apskatot arī grāmatas bērniem par Latviju, noklausoties dzejoļus, tautasdziesmas, kā arī paši priecējot ar grupas priekšnesumiem un rotaļām.

Veicot radošu uzdevumu, PII “Kamenīte” audzēkņi ļāvās fantāzijai un zīmēja, kas varētu dzīvot grāmatā.