Mēs esam Latvija!

Mūsu dārgajai Latvijai dzimšanas diena! Visā valstī notiek dažādi svētku pasākumi un, protams, arī mūsu filiālbibliotēkā “Pūce” pulcējas lieli un mazi Pūcītes – Gudrītes draugi, lai atzīmētu šo skaisto jubileju. Kā jau svētkos, skandējam dzejas, dziedam dziesmas, piedalāmies konkursos, lai noskaidrotu, ko zinām vai vēl nezinām par savas dzimtenes vēsturi. Skolā šīs zināšanas gūstam no mācību grāmatām, bet bibliotēkā iepazinām lieliskas galda spēles – “Latvijas Fakti”, puzles “Aicinām apceļot  Latviju” un “Latvijas Valsts simboli”. Pūcīte – Gudrīte ļoti priecājās par lielo aizrautību, ar kādu bērni un jaunieši  iepazinās ar galda spēlēm, jo daļa no viņiem to darīja pirmo reizi. Pūcītei – Gudrītei par lielu prieku kļuva ziņa, ka tagad galda spēles ieņems nozīmīgu vietu jauniešu atpūtas brīžos.

Protams, bez pārsteigumiem neiztiek nevienā bibliotēkas pasākumā, tāpēc arī šoreiz notiek gandrīz neiespējamais – uz svētkiem ierodas neviens cits kā Mazā raganiņa – arī viņa grib sveikt Latviju dzimšanas dienā!

Mūsu draugi no Rīgas 88.vidusskolas uzaicināja Pūcīti – Gudrīti un bibliotekāres uz skolas audzēkņu veidoto svētku koncertu. Tas bija krāšņs, sirsnīgs un saviļņojošs! Paldies!

Mūsu dārgajai Latvijai dzimšanas diena! Dievs, svētī Latviju!