Lielais Brūnis un viņa Ziemassvētki

Pūcīte – Gudrīte ir pārliecināta – ziemā visiem lāčiem ir jāguļ saldā  miegā, taču bibliotēkā “Pūce”, protams, atkal notiek brīnumi. Lācītis Brūnis arī grib sagaidīt Ziemassvētkus un to viņam palīdzēs izdarīt bērnu grāmatu ilustratore  Evija Stukle-Zuitiņa un bibliotēkas čaklie lasītāji. Visi kopā atklājām mākslinieces darbu izstādi, kurā galvenais dalībnieks bija lācītis Brūnis.  Pasākuma dalībnieki  ar lielu interesi iepazinās ne tikai ar izstādē piedāvātajiem darbiem, bet arī izmantoja iespēju apskatīt mākslinieces diplomdarbus, kuri tika izgatavoti, absolvējot Mākslas akadēmiju. Grāmatiņas pārsteidza ar oriģinālo izpildījumu un mūsu čaklie lasītāji atzīmēja, ka tieši šādas grāmatiņas vislabāk uzrunā jaunos lasītājus, tikai žēl, ka pagaidām neviena izdevniecība nav tās izdevusi. Bet brīnumi taču notiek – tāpēc cerēsim un gaidīsim!

Uz svētkiem ir ieradies arī Ziemassvētku vecītis, kurš kopā ar bērniem piedalās radošajā darbnīcā, uz kuru rosina māksliniece. Tiek veidoti eņģelīši bibliotēkas dekorēšanai. Tā bija brīnišķīga kopā būšana!

Pūcīte – Gudrīte visiem saviem draugiem  novēl atrast kādu brīnumu zem svētku eglītes un neaizmirst, ka bibliotēka arī ir kā liels dāvanu maiss, kurā var atrast neiedomājamus pārsteigumus!