Rūķu diena “Vidzemē”

17. decembrī RCB filiālbibliotēkā „Vidzeme” (Brīvības gatvē 206) – Rūķu diena par prieku mazajiem apmeklētājiem
Kad sākas lielā dāvanu saiņošana, pieaugušajiem rūķiem palīgā nāk arī rūķu bērni. Paši sīkākie darbiņi tiek uzticēti meža zvēriem, visčaklākie talcinieki ir zaķi un putni. Ziemassvētku vakarā rūķi kopā ar Ziemassvētku vecīti nogādā dāvanas katrā mājā.
Tāpēc RCB filiālbibliotēkā „Vidzeme” visas dienas garumā notiks rūķiem veltīti pasākumi – radošās darbnīcas, uzdosim mīklas un jautājumus, lasīsim pasakas.
Ap Ziemassvētkiem katrā mājā notiek lielā gatavošanās svētkiem. Pirmssvētku noskaņās gatavotā pasākuma ietvaros bibliotēkā katrs bērns no dažādiem materiāliem varēs izgatavot sev un saviem tuviniekiem pārsteigumu – dekorus un Ziemassvētku rotājumus ar rūķīšiem.

Kontakttālrunis: 67181214