“Burtotava” darbojas!

Sestdien, 25. janvārī, Rīgas Сentrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā notika klubiņa “Burtotava” pirmā kopā sanākšana. Klubiņš domāts pirmsskolas vecuma bērniem un tā galvenais mērķis ir veicināt bērnos pozitīvu attieksmi pret grāmatām, lasīšanu un bibliotēku. Pirmo reizi izmēģinājām bilžu grāmatu kino, kas ir ļoti iecienīts Vācijas bērnu vidū. Pasaku stāstīšana un skaļa priekšā lasīšana agrā bērnībā veido svarīgas smadzeņu neironu struktūras, kas ir atbildīgas par valodas apguvi un mācīšanās spējām. Rotaļīgā veidā bērnus iepazīstinot ar burtiem, pasakām, grāmatām, mēs trenējam gan koncentrēšanās spēju, gan iztēli. Tāpēc mērķtiecīgu lasīšanas reklamēšanu vienmēr vajadzētu sākt ar skaļu lasīšanu.
Nākamā burtotāju tikšanās – 29. februārī.
Kontakttālrunis: 67037130