Harijs Poters vienmēr topā!

Grāmatu sērija par Hariju Poteru nezaudē popularitāti jau daudzus gadus. Par godu pasaulē vispazīstamākajam zēnam-burvim RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā notika jautra ballīte “Cūkkārpas” stilā. Skolas stundās tika apgūta levitēšanas prasme, kalambola pamati, mikstūru gatavošanas iemaņas un ievads burvestības teorijā. Stundām sekoja aizraujošs kvests. Lai sameklētu burvju vārdu, kurš atver visas durvis, bija jāpielieto piecas maņas (un mazliet arī sesto). Maģiskas atslēgas, neiespējami aromāti, burvju cepures, noslēpumainas gleznas, šifri, kodi un mīklas, kā arī bibliotēkas grāmatas un datori – tas viss palīdzēja mums atrast īstu vārdu, bet pēc tam – arī īstās durvis uz noslēpumu kambari, pilnu ar pārsteigumiem!

Ieinteresēja? Nāc uz bibliotēku un piesakies nākošajam piedzīvojumam!