Ar plaukstošo martu atklāsim gadu!

Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā marts būs tematiskais mēnesis, kad uzmanību pievērsīsim 2020.gada tendencēm.
Katru gadu dizaina pasaules eksperti no “Pantone” krāsu institūta lemj par gada krāsu. Šogad modes, interjera, dizaina un skaistuma gada krāsa ir košā un enerģijas pilnā klasiski tumši zilā krāsa. Arī bibliotēkā zilā krāsa ir ļoti populāra un mīļa, jo atrodama visur: grāmatās, lasītāju kartēs un norādēs, debesīs, kas mums ļoti tuvu.
Lai uzzinātu vairāk par gada dzīvnieku -bebru (par 2020. gada dzīvnieku izvēlēts Eirāzijas bebrs, kas ir lielākais grauzējs Latvijā), piedāvājam lasīt grāmatas literatūras izstādē “Bebru atgriešanās”, piedalīties mūsu aktivitātēs.
Atklāsim pavasari, Bilingvālā klubiņa “Kopā’’ (14.03.). Parunāsim par putniem, mostošo dabu. Izspēlēsim ludziņu ar cukurgailīšiem, cukurzaķīšiem, cukurvāverēm un citiem saldiem zvēriņiem, jo martā tiek atzīmēta arī Starptautiskā teātra diena. Savukārt nodarbību kluba “ Burtotava’’ (21.03.) vadīs vāvere Anita , kura atkal izdomās ko jaunu un interesantu.
Vai zināji , ka 20.martā visā pasaulē atzīmēs Starptautisko laimes dienu? Bērnu literatūras nodaļā tā būs Īpaša diena, kāda? Ja atnāksi – uzzināsi.
Laipni gaidām visus interesentus ciemos, jo kopā ar lasītājiem vēlamies izprast 2020.gadu- svētkos , lielos un mazos!