Skolnieces Uļjanas Litovčenko personālizstāde “Labie sapņi”.

Daugavas filiālbibliotēkā (Vizlas ielā 1) Bērnu literatūras nodaļā ir skatāma četrpadsmitgadīgās skolnieces Uļjanas Litovčenko personālizstāde “Labie sapņi”.

Izstādē ir eksponēti gan Uļjanas bērnu zīmējumi, gan pēdējo gadu darbi. Košas, ekspresīvas, uzrunājošās gleznas iepriecinās un iedvesmos ikvienu bibliotēkas apmeklētāju.

Uļjana Litovčenko ir Rīgas Purvciema ģimnāzijas 8.klases skolniece un apgūst arī klavierspēli Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolā. Brīvo laiku Uļjana velta vairākiem hobijiem, daži no tiem ir dziedāšana un peldēšana. Vēl Uļjana mēģina sevi kā fotomodele. Zīmēt sāka no sešiem gadiem. Uzreiz tika pamanīti meitenes interesantie zīmēšanas paņēmieni – krāsu vibrācija un triepiena ekspresija. Uļjanas darbi palika atpazīstami. Jauno mākslinieci iedvesmo pasaulslaveno mākslinieku šedevri un mudina turpināt apmācības, pilnveidot meistarību. Uļjana atzīstas, ka viņai dzīvē ir ļoti veicies ar skolotājiem. Pašlaik meistarklases zīmēšanā tiek apmeklētas Olgas Jefimovas darbnīcā.

Izstāde skatāma līdz 28.martam

O.: 11.00–19.00, T.- Pk.: 10.00–18.00, S.: 10.00–17.00

Kontaktinformācija: tālr.67848995, rcb.daugava@riga.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.