Superklases bibliotēkā!

Februāris Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā sākās rosīgi un interesanti. Vairākām skolām tas ir projektu laiks, savukārt bibliotēkām – tikšanās ar potenciālajiem lasītājiem.
Šogad Rīgas 10.vidusskolas pamatskolas audzēkņiem izvirzīta tēma – “ Grāmatas XXI gadsimtā”.
Lai uzzinātu vairāk par grāmatu pasauli un grāmatu svētnīcu, mūsu bibliotēku apmeklēja četras klases. Stundas laikā skolēni tika iepazīstināti ar visbrīnišķīgāko civilizācijas izgudrojumu – grāmatu un kā tā mainījusies gadsimtu gaitā. Uzmanīgākie klausītāji un aktīvākie grāmatu lasītāji piedalījās dialogā, pareizi un zibenīgi sniedza atbildes uz jautājumiem. Stundas nobeigumā labākie saņēma vērtējumu – 10 balles no skolotājiem un sajūsmas aplausus no bibliotekāres.
Lai dzīvo zinātkārie lasītāji!