“Vidzeme” aicina uz ēnu teātri!

PASĀKUMS ATCELTS!

RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” sirsnīgi aicina gan mazus, gan lielus lasītājus uz Rīgas 84. vidusskolas ēnu teātra izrādi “Puika, kas zīmēja kaķus”. Izrāde veidota, iedvesmojoties no grāmatas “Puika, kas zīmēja kaķus”.

Tas ir vēstījums par kādu nabadzīgas, taču krietnas un godprātīgas japāņu zemnieku ģimenes septīto dēlu. Izrādījies nepiemērots lauku darbiem, viņš cenšas apgūt zinības pie gudra mūka, taču nespēj pārvarēt savu kaislību – visur un vienmēr, pat nepiemērotākajās vietās, zīmēt tikai un vienīgi kaķus. Tomēr tieši šī mīlestība pret mākslu un viņa talants būtiski ietekmēs zēna turpmāko dzīvi.

Izdevniecība “Jānis Roze” šo grāmatu laidusi klajā ar brīnišķīgām un meditatīvām Anitas Kreituses ilustrācijām – savu skatījumu uz šo stāstu un tajā ieslēpto viedumu piedāvās arī Rīgas 84. vidusskolas ēnu teātra trupa Beātes Bērziņas vadībā.

Izrāde notiks sestdien, 14. martā, plkst. 12.00., filiālbibliotēkā “Vidzeme”. Bibliotēka atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 206.

Tālrunis uzziņām: 671181217