Grāmatiņas vingro!

Mēs visi zinām – veselības pamatā ir kustība, tāpēc Pūcītes – Gudrītes čaklie lasītāji cītīgi nodarbojas ar sporta nodarbībām. Kādu dienu, lasot bibliotēkā grāmatas, Pūcītes draugi aizdomājās – mēs vingrojam, bet grāmatas nekustīgi stāv plauktos? Radās aizraujoša ideja – iesaistīt savās sporta nodarbībās arī savas mīļākās grāmatiņas. Domāts – darīts! Tiek lēkāts ar bumbām, griezts ar apļiem, izpildīti brīnumaini špagati un tas viss kopā ar grāmatām.

Šādus piedzīvojumus savai bibliotēkai var dot tikai vislabākie draugi. Pūcīte – Gudrīte izsaka lielu paldies Praktiskās Estētikas skolas sportisko atrakciju pulciņa dalībniecēm un skolotājai Sandrai Podniecei par aizraujošo grāmatiņu veselības uzlabošanas stundu!