Muminu ģimene no Somijas, Improvizācijas akadēmijas izrāde un bērnu radošo darbu izstāde

Februāris Saulaino dienu bibliotēkā aizritēja iepazīstoties ar Muminu ģimeni no Somijas, priecājoties par Bērnu slimnīcas pacientu radošo darbu izstādi un kārtīgi izsmejoties, baudot Improvizācijas akadēmijas izrādi.

Somijas vēstniecības ceļojošā izstāde “Muminu ģimene no Somijas” iepazīstināja mūs ar Tūves Jānsones daiļradi, bagātīgi ilustrējot to ar krāsainu dizaina priekšmetu kolekciju – rotaļlietām, traukiem, apaviem, apģērbiem u.tt. Izstāde rosināja bērnus lasīt grāmatas par muminiem, krāsot zīmējumus ar muminiem un noklausīties Aminatas dziedātu dziesmiņu animācijas filmai “Ziema, nāc!”

Paldies Somijas vēstniecībai par izstādes kolekciju!

Februārī, Saulaino dienu bibliotēkā apmeklētāji varēja aplūkot Bērnu un jauniešu radošo darbu izstādi. Izstādes darbus veidojuši bērni un jaunieši interešu izglītības pedagogu vadībā VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca” rotaļistabās. Izstāde ir īpaši veltīta Bērnu slimnīcas 120.dzimšanas dienai. Darbos attēlota gan reālā, gan fantāzijas pasaule – krāsaina, neparasti skaista un dažāda – pasaule, kurā mēs visi dzīvojam un kur blakus labi zināmajam ir pārsteidzošais un neparastais.

27. februārī Saulaino dienu bibliotēkā viesojās Improvizācijas akadēmijas bērnu grupa ar savu vadītāju Ditu Nitišu un pieredzējušiem improvizācijas aktieriem. Improvizācijas izrāde raisīja smieklus, brīvu publikas ieaistīšanos improvizācijas etīdēs. Pēcpusdiena tika pavadīta ļoti pozitīvā un brīvā gaisotnē, baudot brīnišķīgu humoru! Paldies talantīgajiem viesiem Ditai, Dzintaram, Oto, Marekam, Kelvinam, Bertai, Alfrēdam, Lotei, Jurim, Viktorijai, Kasparam un Tīnai! 😉