Uzmanību! Svarīgi!

Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī ar mērķi ierobežot koronavīrusa Covid-19 izplatīšanos, Rīgas Centrālās bibliotēkas struktūrvienības no 2020.gada 14.marta līdz 14.aprīlim APMEKLĒTĀJIEM SLĒGTAS!

Šajā laikā atcelti arī visi RCB un filiālbibliotēkās plānotie pasākumi.

RCB filiālbibliotēku darba laikā ar tām iespējams sazināties attālināti, zvanot vai rakstot e-pastu. (RCB nodaļu Brīvības ielā 49/53 un Grīziņkalna filiālbibliotēkas darba laiks plkst.9.00–17.00).

Aicinām izmantot pašapkalpošanās sistēmu “Mana bibliotēka” informācijas resursu izmantošanas termiņa pagarināšanai.

Tāpat atgādinām, ka ar iepriekš saņemtajiem piekļuves datiem attālināti ir iespējams izmantot 3td e-GRĀMATU bibliotēku, kā arī datubāzes Letonika, EBSCO un Flipster.

Par kavējuma naudu arī nav iemesla satraukties – pēc RCB un filiālbibliotēku darbības atsākšanas līdz 27.aprīlim informācijas resursi bibliotēkās tiks pieņemti bez kavējuma naudas.