Lieldienas klāt – Covid – 19 – prom!

Pūcītei – Gudrītei ar saviem draugiem daudz dīvainu domu un jautājumu – kāpēc bibliotēkā iestājies klusums? Neskan lasītāju domu apmaiņas par izlasītajām grāmatām, nedzird mazo lasītāju jautrās čalas un mazo kājiņu dipināšanu?

Bibliotekāres, mierinot Pūcīti – Gudrīti, pavēstīja, ka visiem jāpaliek mājās, jo atnācis briesmīgais vīruss Covid -19 un mūsu lasītāji cītīgi ievēro šo galveno noteikumu – visiem palikt mājās! Pūcīte – Gudrīte pievienojas saviem draugiem un arī paliek savās mājās – bibliotēkā un ir pārliecināta – visi kopā mēs uzveiksim to briesmoni!

Pūcīte – Gudrīte ir pārliecināta, ka grāmatu lasīšana savas mājas bibliotēkā, internetā noteikti to veicinās. Pašlaik Pūcīte lasa brīnišķīgu Žozē Žorži Letrija grāmatu “Ja es būtu grāmata” un pilnīgi piekrīt autoram:

“Ja es būtu grāmata, mani neizlaistu no rokām tas, kurš mani klusībā sauktu par savu draugu”.

Klāt ir krāsainie Lieldienu svētki! Lai miers un saticība valda visās mājās!