Papīrpasakas

Pūcītei – Gudrītei ļoti patīk dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena pasakas. Arī mūsu bibliotēkas mazākie lasītāji ar aizrautību dzīvo līdzi pasaku “Neglītais pīlēns”, “Sniega karaliene”, “Mazā nāriņa” varoņu piedzīvojumiem.

Jūs jautāsiet – kāds tam  ir sakars ar papīrpasakām?

Par godu Hansa Kristiana Andersena 215. dzimšanas dienai Dānijas Kultūras institūts Latvijā, Igaunijā un Lietuvā sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju rīko konkursu “Papīrpasakas”. Konkursa rīkotāji aicina skolēnus vecumā no 7-15 gadiem radīt savu vizuālo atainojumu kādai no rakstnieka mīļākajām pasakām. Radošais darbs var būt zīmējums, animācijas video, glezna, kolāža vai pat papīra izgriezums. Pieteikšanās konkursam no 2020.gada 14.aprīļa līdz 14.maijam. Un tagad pati galvenā ziņa – balvā būs iespēja saņemt jaunu dāņu velosipēdu “Kildemoes“!

Pūcīte – Gudrīte aicina – piedalies!  Zīmē, izgriez, līmē, filmē un, varbūt, uz bibliotēku jau drīz vien atbrauksi ar jaunu velosipēdu!

Lai pieteiktos konkursam, vispirms kopā ar vecākiem iepazīsties ar konkursa nolikumu Google kontā. Kad viss ir noskaidrots, piesakies, aizpildot pieteikuma formu

Esi radošs un Tev viss izdosies!