Viņpus, šaipus, iekšpus … grāmatām

Kā katru gadu, arī šogad jau klāt Bibliotēku nedēļa. Šī gada tēma „Iedvesmo, iesaisti, iespējo, vieno” liek aizdomāties, jo salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem šis aprīlis ir pavisam citāds un līdz ar to arī bibliotēku nedēļas aktivitāšu formāts ir atšķirīgs.

Tā kā tagad viss notiek attālināti, piedāvājam apskatīt  virtuālo izstādi  „Viņpus, šaipus, iekšpus … grāmatām” un piedalīties radošajās un prāta aktivitātēs. Protams – neklātienē!

• Uzraksti 3 visaizraujošākās grāmatas, kuras ieteiktu izlasīt arī citiem!
  • Atsūti savu atziņu par grāmatām, lasīšanu un bibliotēku!
  • Radošā darbnīca – uzmeistaro miniatūrgrāmatu pēc apraksta Miniaturgramatasapraksts! (Tagad to izveido mājās, bet, kad bibliotēka atkal būs atvērta, varam pagatavot kopā.)
  • Ja esi lasījis kādu no izstādē redzamajām grāmatām vai kādu citu grāmatu par visu, kas vien saistās ar bibliotēku, – gaidām Tavu zīmējumu vai kā citādi radoši veidotu darbu!

Gaidām Tavu līdzdalību aktivitātēs. Vari iesaistīties kādā vai visos uzdevumos. Savu darbiņu un uzdevumus sūti uz mūsu e-pastu: rcb.sampeteris@riga.lv

… un atceries, grāmatas ir Tavi uzticamie draugi, kas vienmēr atradīs ceļu pie sava labākā drauga, Tevis, lasītāj! 🙂

Tekstu un aktivitātes sagatavojusi galvenā bibliotekāre Antra Liepa.