Grāmata no paaudzes paaudzei

Daudziem no mums bija tāda grāmata, pateicoties kurai mēs reiz kļuvām par aizrautīgiem lasītājiem. RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkas darbinieki izveidoja izstādi, kurā redzamas viņu pašu un viņu ģimenes locekļu, gan bērnu, gan pieaugušo, izvēlētās grāmatas – grāmatas, kuras palīdzēja ieiet brīnumainajā lasīšanas pasaulē. Varbūt Tev arī ir tāda grāmata? Kad bibliotēka atkal būs atvērta apmeklētājiem, varēsi papildināt mūsu izstādi ar savu īpašo grāmatu! Bet pagaidām, vari uzrakstīt mums e-pastu rcb.sarkandaugava@riga.lv. Kura grāmata padarīja par aizrautīgu lasītāju Tevi? Uzdod šo jautājumu arī vecākiem un vecvecākiem. Un mēs papildināsim šo izstādi jau tagad!
Grāmata – transporta līdzeklis patiesības drošai piegādei. Arī no paaudzes paaudzei.