“Māmiņai vismīļākai”

Sveiki bērni! 🙂

Vai jūtat kā smaržo pavasaris? Tas atsteidzies ar pilnām saujām pieneņu, ziedošiem augļu kokiem un plaukstošiem krūmiem.  Šis gadalaiks mūs visus priecē, vai ne! Arī mēs, un noteikti  jūs, kādu vēlaties iepriecināt. Kādu, kurš ir ļoti īpašs un kuru mīlat – savu māmiņu. Jo tieši šajā mēnesī, maijā, atzīmējam mātes dienu, ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

Vai esi padomājis, kā māmiņu pārsteigsi, kā apsveiksi?

Protams, viņai vislielākā dāvana esi tu pats, tavs smaids un labs vārds. Bet vēl jo vairāk viņu iepriecināsi, ja pasniegsi  dāvanu, kuru būsi pagatavojis pats, ar savām rokām veidotu.

Dāvanas ideju vari pasmelties šeit, bet to īstenot mājās.

Uzdāvini māmiņai trīskāršu prieku, izgatavojot interaktīvu apsveikuma karti, dāvanu kastīti un pašu dāvanu – sirsniņu no pašcietējošā māla vai sāls mīklas.

P.S. Pielikumos atradīsi šablonus un gatavā rezultāta paraugus.

Skaties aktīvajās saitēs: Šabloni un Paraugi.

Lai jums visiem saulaina Mātes diena! 🙂

Tekstu un aktivitātes sagatavojusi RCB Šampētera filiālbibliotēkas galvenā bibliotekāre Antra Liepa.