Piedalies zīmējumu akcijā un uzzīmē medmāsiņu!

12.maijā ir Starptautiskā Māsu diena un 2020. gads ir pasludināts par Starptautisko māsu gadu, lai godinātu medmāsu darbu.  Mēs, bibliotekāres no Saulaino dienu bibliotēkas un Rīgas Stradiņa universitātes Bibliotēkas, aicinām Tevi piedalīties zīmājumu akcijā “Paldies, māsiņ! Tu liki man justies labāk!”

Lūdzu uzzīmē medmāsiņu, tā pasakot paldies, par viņas darbu un rūpēm par Tavu veselību! Medmāsiņu Tu satiec ejot pie sava ģimenes ārsta, skolā, poliklīnikā un, ja ir gadījies nokļūt slimnīcā. Viņa ir tā, kas Tev uzsmaida, iedrošina un palīdz pārvarēt sāpīgos brīžus. Viņa ir tā, kura rūpējas par Tavu veselību un labsajūtu! Iepriecināsim māsiņas ar zīmējumu izstādi!

Vari zīmēt, gleznot vai aplicēt, darba tehnika pēc Tavas izvēles. Zīmējumu lūdzu ieskenē vai nofotogrāfē un atsūti uz Saulaino dienu bibliotēkas e-pastu rcb.bkus@riga.lv , ja Tev ir jautājumi, droši zvani bibliotekārei Ilzei 26520131

Zīmējumus gaidīsim līdz 31.maijam, tie visi tiks publicēti Rīgas Centrālās bibliotēkas blogā bērniem!

Sirsnīgs paldies visiem bērniem un jauniešiem, kuri jau atsūtījuši savus zīmējumus! Tie ir lieliski!

Bloga raksta zīmējuma autore Karīna 11 gadi 🙂