BĒRNU ŽŪRIJA 2020. Lasi! Atbalsti! Iesaisties!

Ikviens ir aicināts piedalīties ikgadējā lasīšanas veicināšanas programmā un kļūt par grāmatu ekspertu.

Kā iesaistīties Bērnu, jauniešu vai vecāku žūrijā?

1. Dodies uz bibliotēku un vaicā bibliotekāram par iespēju lasīt un vērtēt žūrijas grāmatas.
  2. Iepazīsties ar kolekcijas grāmatām un atbilstoši savai vecuma grupai izvēlies kādu.
  3. Izlasi to!  Pieraksti svarīgākās domas, kas patika.
  4. Kad būsi izlasījis visas 6 grāmatas, elektroniski aizpildīsi novērtējuma anketu. Par to saņemsi balviņu!

Atceries – Bērnu žūrijas grāmatas bērni bieži ņem lasīšanai! Ja izvēlēto grāmatu jau lasa kāds cits, vari palūgt bibliotekāram to atlikt, kad tā tiks nodota.

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2020” grāmatu kolekcija:

Informācijai:

Vairāk par “Bērnu, jauniešu un vecāku žūriju” var lasīt šeit.

Visi dalībnieki drīkst mainīt ieteikto vecumgrupu un var brīvi izvēlēties grāmatas no kolekcijas kopējā piedāvājuma.

Lasīšanas veicināšanas programmu vada Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs.