Laiks lasīt un vērtēt!

Arī šogad ikviens interesents un bibliotēku lasītājs ir sirsnīgi aicināts piedalīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētajā un koordinētajā lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020”. Žūrijas kolekcijas grāmatas meklējiet Rīgas Centrālajā bibliotēkā un visās tās filiālbibliotēkās.

Lasīšanas veicināšanas programmā šogad piedalās Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa, RCB Biķernieku, RCB Bolderājas, RCB Čiekurkalna, RCB Daugavas, RCB Pārdaugavas, RCB Iļģuciema, RCB Ziemeļblāzmas filiālbibliotēkas un RCB filiālbibliotēkas „Avots”, „Vidzeme” un „Zemgale”.

Ar programmas atbalstu Rīgas Centrālā bibliotēka saņēmusi piecus grāmatu kolekcijas komplektus, visas pārējās grāmatas iepirktas par Rīgas pašvaldības līdzekļiem.
Līdz 2021. gada janvāra beigām žūrijas dalībniekiem jāizlasa 6 grāmatas no 28 grāmatu kolekcijas un jāaizpilda elektroniskā grāmatu novērtēšanas anketa, par ko dalībnieks saņem balviņu.
Visi dalībnieki drīkst mainīt ieteikto vecumgrupu un brīvi izvēlēties grāmatas no kolekcijas kopējā piedāvājuma.
Vairāk info un grāmatu saraksts rodams:

Tiekamies lasītpriekā!