Lasīsim un lidosim

Saules pielietajā un jasmīnu ziedu ieskautajā Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Pūce” populārāko bērnu grāmatiņu galvenie varoņi Pūcītes – Gudrītes vadībā sapulcējušies uz nopietnu diskusiju, kurā tiek nolemts piedalīties apgāda Zvaigzne ABC organizētā lasīšanas veicināšanas programmā bērniem un jauniešiem “Lasīšanas stafete”. Šogad tā notiek jau sesto reizi, bet bibliotēka “Pūce” dalību šajā projektā ņems otro gadu pēc kārtas. Pūcīte – Gudrīte aicina savus čaklos lasītājus atbalstīt šo jauko izdevniecības Zvaigzne ABC piedāvājumu. Lai dalība stafetē būtu ērtāka un informācija pārredzamāka, šogad ir izveidota atsevišķa mājaslapa – www.stafete.lv., kurā iegūsiet visu nepieciešamo informāciju.

Pūcīte – Gudrīte aicina – lasīsim un lidosim!