Pūcītes lielais prieks

U-ū! U-ū! Pūcītei  – Gudrītei lieli prieki – bibliotēka atkal ver durvis saviem čaklajiem lasītājiem un grāmatiņas dosies pie viņiem ciemos. Bibliotekāres ļoti centās, lai sagaidītu bibliotēkas draugus ar jaunām grāmatām un krāšņām izstādēm. Lielu paldies Pūcīte saka saviem sadarbības partneriem un draugiem – Pārdaugavas Mūzikas un Mākslas skolas mākslas nodaļas audzēkņiem un pedagogiem par sarūpētajām izstādēm “Interaktīvās grāmatiņas – Atver – Pāršķir – Ieskaties” un “Krāsu prieks”. Arī šis skaistais pavasaris  mūsu bibliotēkas apkaimi ir iekrāsojis  ziedošās krāsās, kuras  aicina nepaiet garām un ienākt mūsu jaukajā bibliotēkā.

Priekšā ir vasaras brīvlaiks – jūras peldes, pārgājieni dabā, ciemošanās pie lauku radiem, bet Pūcīte – Gudrīte ir pārliecināta, ka laiks labai grāmatai atradīsies vienmēr!