Zinošs, drošs un vesels!

Ak, šī jaukā vasariņa! Jūras peldes, braukšana ar skrituļdēļiem, pārgājieni pa mūsu skaisto Latviju. Cik  interesantu un aizraujošu notikumu karuselī aizvadām šo brīnišķīgo laiku. Neskatoties uz to, Pūcīte – Gudrīte grib atgādināt – esi uzmanīgs! Neaizmirsti par savu un draugu drošību. Vai esi uz ielas, vai dodies pāri dzelzceļa sliežu ceļiem, vai peldies ezerā, upē vai jūrā – drošība ir pirmajā vietā! Lai uzlabotu savas zināšanas šajos svarīgajos jautājumos, bibliotēkā ir pieejama izsmeļoša informācija.  Arī Pūcīte – Gudrīte iepazīstina savus rotaļu biedrus ar grāmatiņām, kurās var smelties atbildes uz daudziem jautājumiem, kā jautri un droši pavadīt vasaras skaistākos mirkļus!

Ja arī tu gribi atsvaidzināt zināšanas jeb uzzināt kaut ko jaunu, esi drošs – bibliotēka vienmēr palīdzēs!

Uz tikšanos!