Kādas Lellītes piezīmes

Saulaino dienu bibliotēkā apskatāma mākslinieces Veltas Emīlijas Platupes personālizstāde “Kādas Lellītes piezīmes”. Mākslinieces darbi uzrunā skatītāju ar krāsu, līniju, formu un materiālu daudzveidību, ilustrējot brīnumainus stāstus!

Velta ir ne tikai māksliniece, kura zīmē, glezno un izgatavo lelles, bet arī interešu izglītības pedagogs Bērnu slimnīcā. Viņas radošās darbnīcas, kurās ir iespēja strādāt ar mālu, ogli, krāsām un citiem materiāliem, iemīļojuši pacienti dažādos vecumos no dažādām slimnīcas nodaļām.  Veltas darba laiks slimnīcā ir darbdienu vakaros Spēļu namiņā, kas atrodas blakus Saulaino dienu bibliotēkai. Māksliniece ir liela grāmatu lasītāja un vakaros Bērnu slimnīcas pacientiem ir iespēja klausīties viņas priekšlasījumos. Ik vienu bērnu un jaunieti Velta rosina darboties radoši un noticēt savām spējām. Mākslinieces zīmējumi atdzīvojas animācijā, iesaku noskatīties filmiņu, iedvesmoties un ļauties radošuma priekam!

Izstāde apskatāma līdz 30. septembrim darba dienās no plkst.9.00 – 16.00