No Rīgas līdz Rīgai

Ir klāt pēdējais vasaras mēnesis.  Un kā jau katru gadu, arī šogad Rīga svin svētkus.  Svētki – tie ir Tev, man un mums visiem kopā.  Tāpēc arī mēs bibliotēkā šim mēnesim esam sagatavojuši virtuālo izstādi, atlasot grāmatas par mūsu galvaspilsētu, kuru dažs sauc par mājām, bet cits tajā jūtas kā ciemiņš.

Ielūkojies slaidos! Tie Tev palīdzēs ieraudzīt, kādas grāmatas par Rīgu ir pieejamas bibliotēkā, un sniegs ierosmi tās izlasīt!

Bez tam kopā ar māsu, brāli, mammu vai tēti vari izspēlēt „prāta vētru ” – minūtes laikā uzrakstīt vai nosaukt visu, kas saistās ar mūsu lielpilsētu!  Kad esat izspēlējuši  „prāta vētru”, varat salīdzināt, kas jums ir bijis kopējs, kas atšķirīgs.

* Noklikšķinot uz grāmatas vāka attēla, atvērsiet Rīgas Centrālās bibliotēkas elektronisko katalogu, kur atradīsiet informāciju par konkrētās grāmatas pieejamību bibliotēkās.