Burtiņš pie burtiņa…

Sveiks, mazais grāmatu draugs!

Vai Tu jau esi iepazinies ar burtiem vai varbūt jau pazīsti tos? Noteikti daudzi no jums apstiprinoši teiks: „Burtiņi – tie mani draudziņi”. Tieši tāpēc burtu grāmatas ar nepacietību gaida un aicina ciemos, lai satiktu savu čaklo lasītāju, kurš tikko sācis apgūt lasītprasmi vai to jau pieprot itin labi. Šeit bibliotēkā vienuviet var atrast gan grāmatas, gan diskus un spēles.

Liec burtiņu pie burtiņa, savirknē tos kā pērlītes krellēs un būsi patīkami pārsteigts uzzināt, ko Tev grib pastāstīt grāmata. Lasīt ir tikpat aizraujoši, cik minēt mīklu un to atminēt.

Viss sākas no ābeces… Šī virtuālā izstāde Tev un Taviem vecākiem palīdzēs ieraudzīt, cik daudz un dažādas ābeces un sākamgrāmatas – pirmās lasāmgrāmatas – ir atrodamas pie mums, bibliotēkas plauktos.

Ņem līdzi māmiņu vai tēti un nāciet tās apskatīt!

* Noklikšķinot uz grāmatas vāka attēla, atvērsiet Rīgas Centrālās bibliotēkas elektronisko katalogu, kur atradīsiet informāciju par konkrētās grāmatas pieejamību bibliotēkās.

Slaidrādi sagatavoja RCB Šampētera filiālbibliotēkas galvenā bibliotekāre Antra Liepa