Izvēlies, izlasi, izdomā!

Sveiks, čaklais lasītāj!

Filiālbibliotēka “Pārdaugava” tevi aicina būt aktīvam un radošam. Vēl vari paspēt!

Oktobrī izmēģinām jaunu aktivitāti. Aicinām tevi izvēlēties vienu no piedāvātajiem uzdevumiem un to izpildīt (ja uzdevumu saņēmi bibliotēkā, tev ir trīs dažādas iespējas). Kad tas ir izpildīts, tad vari to mums nodot pa e-pastu (rcb.pardaugava@riga.lv) kā foto vai dokumentu, vai pašu darbiņu nodot bibliotekāram.

Iespējamie varianti 🙂

• Kādu tu zīmētu grāmatas vāku? Uzzīmē, ja gribi vari arī pastāstīt 😊
  • Kādu tu zīmētu grāmatas galveno – /os tēlus? Uzzīmē!
  • Uzzīmē grāmatas galveno varoni/varoņus, izmantojot trīs krāsas.
  • Uzzīmē grāmatas galveno varoni/varoņus, izmantojot divas krāsas.
  • Kur dzīvo grāmatas galvenais tēls/galvenie tēli? Uzzīmē, izmantojot trīs ģeometriskas figūras.
  • Kur dzīvo grāmatas galvenais tēls/galvenie tēli? Uzzīmē, izmantojot divas ģeometriskas figūras.
  • Izmantojot punktošanu, uzzīmē kādu priekšmetu, kas pieder grāmatas varonim/varoņiem.
  • Izmantojot svītriņas, uzzīmē kādu priekšmetu, kas pieder grāmatas varonim/varoņiem.
  • Kuru grāmatas fragmentu tu gribētu mainīt? Uzraksti, kā tavuprāt tur būtu jābūt.
  • Izvēlies vienu teikumu no grāmatas sākuma un vienu no beigām, samaini katru otro vārdu vietām. Uzraksti, kā bija grāmatā un kā tev sanāca.
  • Izvēlies vienu teikumu no grāmatas vidus un vienu no beigām, samaini katru otro vārdu vietām. Uzraksti, kā bija grāmatā un kā tev sanāca.
  • Izvēlies vienu teikumu no grāmatas sākuma un vienu no vidus, samaini katru otro vārdu vietām. Uzraksti, kā bija grāmatā un kā tev sanāca.
  • Kurš grāmatas tēls gribētu būt tu? Kapēc? Uzraksti četrrindi, kurā būtu minēts kāds no šīs grāmatas tēliem un kāda viņa īpašība.

Ja nu tomēr gribas iznākumu paturēt pie sevis, uz priekšu, galvenais esi aktīvs, radošs un lai tev interesants pavadītais laiks!