Pūcītes lielais paldies!

Novembris ir īpašs mēnesis. Tautas folklorā tas ir vistumšākais jeb veļu laiks, tomēr mūsu mazā mīļā Latvija šiem tumsas spēkiem pretstata Latvijas iedzīvotāju sirds gaišumu un siltumu, kuru rada aizdegto svecīšu liesmiņas 11.novembrī Lāčplēša dienā un 18.novembrī, sveicot Latviju 102.dzimšanas dienā.

Arī mūsu Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Pūce” šajā tumšajā mēnesī  svin dzimšanas dienu. 1997.gada 7.novembrī  tika atvērta bibliotēka, kura laika gaitā ieguva nosaukumu “Pūce”. Šogad mēs atzīmējam savu 23. gadskārtu. Pūcīte – Gudrīte saka vislielāko Paldies visiem sveicējiem, kuri sagādāja aizkustinošus mirkļus gan attālināti, gan klātienē bibliotēkā, protams, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības pasākumus.

Noteikti jāpiemin arī Ziemeļvalstu literatūras nedēļu, kurā mūsu bibliotēka aktīvi piedalījās, pateicoties savu uzticamo sadarbības partneru, draugu un čaklo lasītāju, Rīgas pilsētas sākumskolas audzēkņu, pedagogu (īpaši skolotājai Zandai Radziņai) atbalstam. Skolēni ne tikai lasīja Ziemeļvalstu autoru darbus, bet arī organizēja “grāmatu tiesu” Kristīnas Olsones grāmatai “Ērgļuklints noslēpums”.

Atpalikt no jauniešiem nevēlējās arī mūsu seniori. Ar gaišumu sirdī un sveču liesmiņu siltumu ieskauti, seniori arī dalījās lasīšanas priekā gan ar bibliotekāriem, gan Pūcīti – Gudrīti.

Mīļš paldies par uzdrīkstēšanos un atbalstu!

Paldies visiem, kuri neaizmirst ceļu uz bibliotēku!