Bibliorūķu Ziemassvētku sveiciens

Jūs jautāsiet – kas tie tādi un kur viņus var satikt?

Šie tiešām ir īpaši rūķi, kurus var satikt  Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Pūce”. Tā kā šos Ziemassvētkus nevarēsim ieskandināt kopā ar saviem čaklajiem lasītājiem, tad Pūcītes – Gudrītes brīnišķīgie bibliorūķi Daina, Iveta un Dzidra ar šīs mājaslapas palīdzību sūta sirsnīgus sveicienus uzticīgajiem  lasītājiem!

Ja sāks pietrūkt sniega baltuma, tad ejiet ārā katrs savā pagalmā un dodieties piedzīvojumiem pilnā sniega meklējumu ceļojumā, kā to dara Pūcītes-Gudrītes draugi Pilsētas sākumskolas audzēkņi. Šādu ideju skolēni guva Dainas Ozoliņas grāmatā “Ziemā vajag sniegu”, kuru izlasīt ieteica bibliorūķi.

Ja  tev pēkšņi pietrūkst jaunas idejas – zini – bibliotēka palīdzēs!

Vēl tikai pavisam īss brīdis un klāt būs Ziemassvētku vakars un arī Jaunais gads klauvēs pie durvīm.

Lai mums visiem stipra veselība, mīlestība un cieņa ģimenē, gaišums un sirds siltums dvēselē!