Grāmatiņu ziemas prieki

Beidzot  baltā ziema ir klāt! Varam doties ārā svaigā gaisā un baudīt  ziemas priekus – kamaniņas, slēpes, sniega piļu un cietokšņu būvēšana. Visur var satikt priecīgus sārtvaidzīšus – lielus un mazus!

Tomēr bibliotēkā grāmatiņas ir nedaudz sadrūmušas, jo viņas to visu var vērot tikai pa logu. Kādu dienu Pūcīte – Gudrīte saņēma fantastisku uzaicinājumu no saviem labākajiem draugiem Rīgas pilsētas sākumskolas pirmsskolas audzēkņiem – izvest grāmatiņas ārā skolas pagalmā un arī izbaudīt baltās ziemas brīnumu. Protams, no šāda piedāvājuma grāmatiņas nevarēja atteikties. Bibliotēkas mazie draugi izvizināja grāmatiņas ar ragutiņām, deva tām iespēju uzzināt, ka sniegs tiešām var būt mīksts un pūkains!

Pūcīte – Gudrīte un grāmatiņas izsaka vissirsnīgāko paldies saviem mazajiem draugiem par šo pasakaino piedzīvojumu!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.