Diži putni, mazi putni

Klāt ir pavasaris ar Putnu dienām. Aprīlī Rīgas Centrālā bibliotēka aicina virtuālā izzinošā ceļojumā, kurā ieskatīsimies Putnu dienu vēsturē, iepazīsim Latvijas putnus un viņu dziesmas, uzzināsim, kā izgatavot putnu būrīti, atcerēsimies Latvijas ornitoloģijas pamatlicēju Kārli Griguli. Dosimies iepazīt Latvijas putnu daudzveidību!

Par putniem uzzināsi šajās grāmatās un skaņu ierakstos:

Noklikšķinot uz nosaukuma, atvērsiet Rīgas Centrālās bibliotēkas elektronisko katalogu, kurā atradīsiet informāciju par grāmatas pieejamību bibliotēku krājumos. Kad grāmata izvēlēta, to elektroniskā kataloga skatā uzreiz var rezervēt (“Pasūtīt”), autorizējoties ar sistēmas “Mana bibliotēka” datiem. Ir iespēja arī piezvanīt uz konkrēto  bibliotēku vai uzrakstīt e-pastu un palūgt rezervēt izvēlēto  grāmatu.

Ieskaties interneta resursos