BĒRNU ŽŪRIJA 2021. Laiks lasīt un vērtēt!

Ikviens ir aicināts piedalīties ikgadējā lasīšanas veicināšanas programmā un kļūt par grāmatu ekspertu.

Kā iesaistīties Bērnu, jauniešu vai vecāku žūrijā?

1. Dodies uz bibliotēku un vaicā bibliotekāram par iespēju lasīt un vērtēt žūrijas grāmatas.
  2. Iepazīsties ar kolekcijas grāmatām un atbilstoši savai vecuma grupai izvēlies kādu.
  3. Izlasi to!  Pieraksti svarīgākās domas, kas patika.
  4. Kad būsi izlasījis visas 6 grāmatas, elektroniski aizpildīsi novērtējuma anketu. Par to saņemsi balviņu!

Atceries – Bērnu žūrijas grāmatas bērni bieži ņem lasīšanai! Ja izvēlēto grāmatu jau lasa kāds cits, vari palūgt bibliotekāram to atlikt, kad tā tiks nodota.

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” grāmatu kolekcija

• Lampiņa. Anete Shāpa. Rīga : Jāņa Rozes apgāds, 2020.
  • Šausmiņa. Dzintars Tilaks. Rīga : Zvaigzne ABC, 2020.
  • Bēguļi. Ulfs Starks. Rīga : Liels un mazs, 2020.
  • Pakss. Sāra Penipārkere. Rīga : Zvaigzne ABC, 2020.
  • Asins lietus. Māris Rungulis. Rīga : Liels un mazs, 2020.
  • Pirmo reizi uz Zemes. Inga Žolude. Rīga : Liels un mazs, 2020.

Noklikšķinot uz grāmatas nosaukuma, atvērsiet Rīgas Centrālās bibliotēkas elektronisko katalogu, kurā atradīsiet informāciju par grāmatas pieejamību bibliotēku krājumos. Kad grāmata izvēlēta, to elektroniskā kataloga skatā uzreiz var rezervēt (“Pasūtīt”), autorizējoties ar sistēmas “Mana bibliotēka” datiem. Ir iespēja arī piezvanīt uz  bibliotēku vai uzrakstīt e-pastu un palūgt rezervēt izvēlēto  grāmatu.

RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” ir sagatavojusi vizuālu ieskatu grāmatu kolekcijā ar grāmatu anotācijām Lasi un vērtē! “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021” | Rīgas Centrālā bibliotēka bērniem.