Kurmītis bibliotēkā!

Reiz, kādā rudenīgā dienā, bibliotēkā  ieradās tētis ar dēlu Leonardu. Kā ierasts, samainīt grāmatas. Šim apmeklējumam bija vēl kāds nolūks – uzdāvināt bibliotēkai gleznu, kuru jaunais mākslinieks Leonards zīmējis iedvesmojoties no tēta priekšā lasītās Zdeņeka Milera grāmatas “Kurmītis un ērglis”. Rīgas Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs pieejamas vairākas grāmatas par kurmjiem. Jūs viņu jau noteikti pazīstat arī no filmiņas! Šoreiz kurmītis plūdu laikā izglābj mazu ērglēnu. Putnēns ir pārbijies un izsalcis. Kurš gan viņu mierinās un pabaros?  Kurmīša gādībā ērglēns izaug liels un iemācās lidot. Mazs putnēns nu ir kļuvis par varenu ērgli, un Kurmītis ieguvis uzticamu draugu.

Jā, draugi ir laba lieta gan grāmatās, gan dzīvē! Cik jauki, ka arī bibliotēkai ir daudz uzticamu un radošu  draugu!

Kā tapa glezna: https://www.facebook.com/LeonardsLinde/videos/kurmis-un-%C4%93rglis-2-da%C4%BCa/2369746083245782/