Akcija “Labo domu spārni”

Aprīlis ir īpašs mēnesis bibliotēkām. Šajā mēnesī ir vairāki nozīmīgi datumi, kas saistīti ar bibliotēku darbu un grāmatām – Starptautiskā bērnu grāmatu diena (02.04.), Bibliotēku nedēļa (18.-23.04.), Pasaules grāmatu un autortiesību diena (23.04.).

Šis ir arī laiks, kad vēlamies izrādīt savu atbalstu Ukrainas tautai, ģimenēm ar bērniem un katram, kurš nonācis smago notikumu krustcelēs. Esam domās ar katru Ukrainas iedzīvotāju, katru, kura saknes ir Ukrainā. Tāpēc visu šo mēnesi  aicinām bērnus iesaistīties akcijā Ukrainas atbalstam “Labo domu spārni”. Veidosim miera balodi, izmantojot paraugu vai savu iztēli! Darbošanās – individuāli vai kopā ar ģimeni, apmeklējot bibliotēku sev piemērotā laikā. Ja ērtāk – savu darbiņu varēs izveidot mājās, un, nākot uz bibliotēku, to atnest mums.

Mēs vēlamies, lai miera baloži no bērniem Latvijā caur saviem spārniem aiznes vislielāko sirds mīlestību bērniem Ukrainā un ārpus tās, sasildot sirsniņas ar labajām spēka domām.

Lai katrs ar savu veidoto darbiņu pievienojas labo domu lidojumam!