Bibliotēku nedēļa RCB filiālbibliotēkā “Vidzeme”

Latvijas bibliotēku nedēļas ietvaros RCB filiālbibliotēkā “Vidzeme” norisinājās tematisks sarīkojums “Kad draugi atkal satiekas”.

Un tik tiešām draugi satikās! Rīgas 84. vidusskolas un 93. vidusskolas skolēni pēc ilgāka pārtraukuma beidzot visi kopā varēja uzstāties publikas priekšā un priecēt skatītājus ar priekšnesumiem. Teātra pulciņa skolotājas Beatas Bērziņas vadībā tika sagatavoti fragmenti no izrādēm “Īsi stāstiņi par lietām”, “Barona Minhauzena piedzīvojumi” un “Spītnieks”. Redzējām gan monoizrādes, kuru sagatavošana skolēniem bijis liels izaicinājums, gan pašu audzēkņu veidotu deju.

Sarīkojuma otrajā daļā apmeklētāji tika aicināti piedalīties radošajās darbnīcās “Puķu pilna pasaulīte”. Tad tapa krāšņi un interesanti pavasara ziedi – puķu vēdeklīši, tulpes, sniegpulkstenīši un citi. Radošajos darbos iesaistījās arī pasākuma mazo apmeklētāju vecāki.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.