Bibliotēku nedēļa Sarkandaugavā

Droši vien esi jau pamanījis, ka no 19. līdz 24. aprīlim visā Latvijā norisinājās Bibliotēku nedēļa, kuras laikā bibliotēkas aicināja apmeklēt dažādus pasākumus, lai mācītos, darītu un iedvesmotos! Arī RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā notika vairāki pasākumi. Piemēram, 19. aprīlī Rīgas 42. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi pasākumā “Tiekamies bibliotēkā” uzzināja, kas ir bibliotēka, ko tajā drīkst un ko nedrīkst darīt, kā arī kopā ar bibliotekāri lasīja, spēlējās, darbojās un meklēja atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem.

Savukārt, 21.aprīlī uz pasākumu “Grāmatas spēlē paslēpes” ieradās Puškina liceja 3.klases skolēni. Pēc iepazīšanās ar bibliotēkas nodaļām un grāmatu izkārtojumu, bērni ķērās pie darba komandās, saliekot no burtiem vārdus un meklējot grāmatām īsto vietu plauktā. Padarbojāmies arī radoši, izspēlējot jautru pasaku, sacerot optimistisku stāstu un izveidojot smaidīgu grāmatzīmi!

Un vēl! Bibliotēku nedēļas laikā visi Bērnu literatūras nodaļas apmeklētāji varēja piedalīties aizraujošajā konkursā “Grāmata kā pārsteigums”: jebkuru, kurš atbildēja uz grāmatās paslēptajiem jautājumiem, gaidīja īpaši pārsteigumi!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.