Krāsainās rokassprādzes

Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Strazds” (Kvēles iela 15. 1.stāvā) no 21. aprīļa līdz 1. jūnijam apskatāma Strazdumuižas vidusskolas attīstības centra skolēnu darbu izstāde „Krāsainās rokassprādzes”.

Rīgas Strazdumuižas vidusskolā – attīstības centrā tika īstenots projekts: Skolēna radīts produkts. Skola 2030 programma paredz skolēnu iepazīšanos ar biznesa principiem divos mācību priekšmetos: Dizains un tehnoloģijas un Sociālās zinības.  Skolēniem iesaka radīt produktu, to testēt.

Dizaina un tehnoloģiju stundās skolēni radīja rokassprādzes no krāsās bagātām cilindriskām plastikāta pērlītēm. Vispirms izstrādāja skices. Izgatavošanas tehniku skolotāja Anda Mazvērsīte pielāgoja vājredzīgu un neredzīgu skolēnu iespējām. Rezultāts iepriecināja darītājus, visi grib savu darbu paturēt un valkāt vai dāvināt.

9. – 12. klases skolēni pētīja rotaslietu stilu maiņu sākot no Hipiju laika lielajām pārmaiņām ASV 20. gadsimta 60. gados. Izdarīja secinājumus kā Hipiju mode ir ietekmējusi Modes pasauli un attieksmi pret rotām: pašu darinātas un krāsainas rotas ir ienākušas modē.

Izstāde skatāma pirmdienās, otrdienās: 11.00–19.00, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās: 10.00–18.00, sestdienās: 10.00–17.00.

Kontaktinformācija: tālr. 67043614, 67043616

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.