Lasi un vērtē! Bērnu žūrija 2022

Ikviens ir aicināts piedalīties ikgadējā lasīšanas veicināšanas programmā un kļūt par grāmatu ekspertu.

Kā iesaistīties Bērnu, jauniešu vai vecāku žūrijā?

1. Dodies uz bibliotēku un vaicā bibliotekāram par iespēju lasīt un vērtēt žūrijas grāmatas.
  2. Iepazīsties ar kolekcijas grāmatām un atbilstoši savai vecuma grupai izvēlies kādu.
  3. Izlasi to!  Pieraksti svarīgākās domas, kas patika.
  4. Kad būsi izlasījis visas 6 grāmatas, elektroniski aizpildīsi novērtējuma anketu. Par to saņemsi balviņu!

Atceries – Bērnu žūrijas grāmatas bērni bieži ņem lasīšanai! Ja izvēlēto grāmatu jau lasa kāds cits, vari palūgt bibliotekāram to atlikt, kad tā tiks nodota.

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022” grāmatu kolekcija

Noklikšķinot uz grāmatas nosaukuma, atvērsiet Rīgas Centrālās bibliotēkas elektronisko katalogu, kurā atradīsiet informāciju par grāmatas pieejamību bibliotēku krājumos. Kad grāmata izvēlēta, to elektroniskā kataloga skatā uzreiz var rezervēt (“Pasūtīt”), autorizējoties ar sistēmas “Mana bibliotēka” datiem. Ir iespēja arī piezvanīt uz  bibliotēku vai uzrakstīt e-pastu un palūgt rezervēt izvēlēto  grāmatu.

RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” ir sagatavojusi vizuālu ieskatu grāmatu kolekcijā ar grāmatu anotācijām Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija – 2022 | Rīgas Centrālā bibliotēka bērniem (rcb.lv).

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.