Kā sagatavoties ekspedīcijai?

14.jūlijā RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkas lasītāji apguva iemaņas, kuras ir nepieciešamas, lai dotos īstā pārgājienā vai ekspedīcijā. Sākumā bibliotēkā izgatavojām groziņus, kuros var salasīt dažādas dabas veltes. Pēc tam visi kopā devāmies mazā pārgājienā uz LNVM Dauderi dārzu. Tur pamēģinājām patstāvīgi uzcelt telti, iemācījāmies siet dažādus mezglus, atpazīt dzīvnieku pēdas, atšķirt indīgus augus no ēdamiem, sūtīt briesmu signālus ar semafora metodi, kā arī izturējām pārbaudījumus ātrumā un veiklībā. Turpinājumā Dauderu muzeja darbinieces Margaritas vadībā apguvām orientēšanās iemaņas, meklējot dārzā apslēptos dārgumus. Pēc divu stundu gara pasākuma bērni nebūt nebija noguruši un nolēma atgriezties bibliotēkā, lai turpinātu attīstīt savas fiziskās spējas XBOX sporta spēlēs.

Esi aktīvs arī tu – apmeklē bibliotēku un pilnveidojies!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.