“Vēl viens nedarbs pastrādāts!” – pasākums Harija Potera faniem.

1. jūlijā, dienu pirms Harija Potera dzimšanas dienas, Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēkā notika pasākums Harija Potera faniem “Vēl viens nedarbs pastrādāts!”.

Kopš jūnija sākuma mūsu bibliotēkā bija skatāmas divas izstādes, kas bija veltītas Harija Potera pasaulei – bērnu mākslas studijas Perspektivart dalībnieku zīmējumi “Harija Potera faniem” un Jekaterinas Puļajevas ilustrācijas Dž. K. Roulingas grāmatu sērijai par Hariju Poteru.

Harija Potera faniem bija lieliska iespēja satikties ar grāmatu ilustrāciju izstādes mākslinieci Jekaterinu Puļajevu. Trīspadsmitgadīgā Jekaterina pasākuma apmeklētājiem pastāstīja par ilustrāciju tapšanas procesu un izteica vēlmi nākotnē  profesionāli ilustrēt kādu grāmatu. Novēlām viņai piepildīt šo sapni!

Kopā ar bērniem iejutāmies Harija Potera pasaulē un  piedalījāmies dārgumu medībās. Vispirms noskaidrojām, pie kuras Cūkkārpas fakultātes pieder katrs dalībnieks, un sadraudzējāmies ar savu fakultāšu biedriem. Tad katrai fakultātei bija jāizpilda sava unikālu uzdevumu virkne, lai saņemtu gardas balviņas.

Paldies visiem, kuri apmeklēja pasākumu! Gaidīsim ciemos vēlreiz!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.