Grāmatas “Nepaklausīgais vectēvs” autore Rebeka Lukošus tiekas ar lasītājiem Āgenskalna filiālbibliotēkā

Saulainā, bet dzestrā 23. septembra rītā Pārdaugavas Montesori sākumskolas pirmklasnieki nāk iepazīties ar bibliotēku un satiek Rebeku Lukošus! Mākslinieces radītās grāmatas “Nepaklausīgais vectēvs” oriģinālilustrācijas kopš vasaras vidus priecē Āgenskalna filiālbibliotēkas apmeklētājus un nu ir īstais brīdis autorei satikt savas grāmatas lasītājus. Rebekas sirdssiltais un krāsainais stāstījums par savu vectētiņu Antonu, kurš dzīvojis Āgenskalnā, savaldzina mazos klausītājus. Tajā ir tik daudz neparastu izdarību un labsirdīga  humora! Bērni grib zināt, vai kolai tobrīd veikalā bija atlaide? Vai vectēvs istenībā nokrāsoja matus? Kura ir Rebeka grāmatas ilustrācijā, kad vectēvs ierodas mājās pie savas ģimenes un bagātīgi klātā viesību galda? Un bērnu lielā zinātkāre tiek apmierināta, atbildes ir gūtas un tagad oriģinālilustrācijas var apskatīt, pievēršot uzmanību dažādām niansēm.

Rebeka rosina skolēnus radīt savus stāstus katram savā grāmatiņā. Un top jauno autoru grāmatas par zirgiem, kaķiem, mūziķiem, meitenēm, supervaroņiem un citu. Radoši darbojoties, laiks paskrien nemanot! Atvadoties bērni pateicas Rebekai par grāmatu “Nepaklausīgais vectēvs” un dāvinai viņai idejas, par to, kas vēl varētu atdzīvoties Rebekas nākamjās bērnu grāmatās.

Mēs zinām, ka Rebekai Lukošus top jauna grāmata, mēs to ļoti gaidām!

P.S. Grāmata “Nepaklausīgais vectēvs” iekļauta lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” kolekcijā, kategorijā 5+.

Vai Tu jau esi izlasījis grāmatu par vectēva Antona neparasto dzimšanas dienu? Jautā grāmatu bibliotēkās!